Что мы делаем?Co robimy?

Stworzyliśmy wygodne miejsce, gdzie Można w krótki okres można znaleźć wykonawcy w przypadku zadań, które nie możesz lub nie chcesz wykonywać sami. W ten sposób, z jednej strony możemy zwolnić cię od niepotrzebnych kłopotów, a z drugiej - dajemy ludziom możliwość zarobienia szybkich pieniędzy.Jak robimy?

Do stworzenia tego projektu staramy się wykorzystywać najnowsze technologie w dziedzinie Internetu. Dlatego masz możliwość uzupełnić swój bilans nie wstając z krzesła, wybrać zadanie w pobliżu dzięki interaktywnej mapie, sprawdzać zmiany statusów zadań za pomocą urządzeń mobilnych (wkrótce spodziewać aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS), itp.Как мы делаем?
Зачем мы это делаем?


Nasz zespół
Nad projektem ProfiHamster.com działa młodym i ambitnym zespołem. Wszystkie jesteśmy różne. Każdy z nas zajmuje się swoją pracą. Kochamy różne pizze i oglądamy różne filmy. Wychowaliśmy się w różnych miastach i krajach w różnym czasie, ale spotkałem się z tym samym problemem - straszne, że pobyt w sferze usług. Łączy nas pragnienie, aby naprawić tę sytuację. W celu znalezienie odpowiedniego specjalisty zajmował zaledwie kilka minut. Aby bez skrupułów wykonawcy nie pozostawały bezkarne. Aby klienci nigdy nie zapominali" zapłacić za solidnie wykonaną pracę.Po co to robimy?

Odpowiedź jest prosta - my sami potrzebujemy w takim serwisie i regularnie z nich korzystamy. Stale rozwijamy ten projekt, aby zawsze był wiarygodnym partnerem zarówno dla zwykłych ludzi, jak i dla biznesu. Naszym głównym celem jest pomóc Ci szybko i wygodnie znaleźć pracownika do każdego zadania.

Nasza misja
Chcemy pomóc rozwiązać każdy problem i zwolnić czas dla rodziny lub przyjaciół. Chcemy dać pracę milion kompetentnych i odpowiedzialnych specjalistów. To nasza główna misja i myśl, z którego budzimy się każdego ranka.

Jeśli również podzielają te wartości i wspieracie nasze dążenie do tego, by kraj lepiej - kliknij "Lubię to" i dołącz do nas.